میز ویبره ABS

میز ویبره ABS شرکت دانش بنیان سبک سازان زرین نقش، در راستای همه کاربری هایی که می توان از میز ویبره انتظار داشت، طراحی و تولید شده است، مدل های گوناگون ما، گزینه های مناسبی برای تولید و ساخت تمام ساختارهای بتنی از جمله سنگ مصنوعی ساختمانی، سنگ های مصنوعی زینتی و آنتیک، بلوک های بتنی، جداول رنگی، دکوراتیو، بسته بندی و توزین مواد غذایی برای کم حجم کردن مواد و … هستند.

یکی از اصلی ترین کاربردهای میز ویبره، خروج حباب هوا از مخلوط بتنی است که این کاهش تخلخل و فضاهای خالی مابین سنگدانه ها، سبب افزایش مقاومت، دوام و پایداری ساختار بتن می گردد. فرآیند متراکم کردن بتن توسط میز ویبره های ABS شرکت زرین نقش به دلیل ارتعاش منظم، مداوم و یکنواخت بدنه میز، بالاترین و مطلوب ترین کیفیت ممکن را به دست می آورد و از اتصالات سرد مابین میلگرد و بتن در بتن های مسلح جلوگیری می کند.

 

ویژگی های میز ویبره ABS

 

  • استفاده از ورق ضد سایش روسی برای تمام بدنه و قطعات
  • از طرفی ورق های ضدسایش عمر دستگاه را افزایش می دهد و قابلیت میز ویبره را برای استفاده مداوم از آن بالا می برد.
  • سادگی کار با دستگاه
  • تراکم حاصل از میز ویبره زرین نقش سبب کاهش قابل توجه نفوذپزیری بتن می گردد و بتن را حتی در صورت وجود میلگردها، در برابر شرایط آسیب زای محیطی مصون می دارد.
  • میزهای ویبره طراحی مهندسی شده اند. ابتدا قبل از ساخت توسط نرم افزار شبیه سازی می شوند که این امر موجب می شود تا با جانمایی درست فنرها، قطعات و موتور، ارتعاش یکنواختی تولید شود و صدای پایین حاصله بسیار کم باشد.

این طراحی ویژه میز ویبره های ABS شرکت سبک سازان سبب می شود که محل کارگاه این دستگاه، مستلزم قرارگیری در سوله های بزرگ خارج شهر نباشد و حتی می تواند در مناطق شهری، بدون ایجاد مزاحمت و تولید صدای آزاردهنده، نیز قرار بگیرد. این ویژگی منحصر به فرد، میز ویبره ABS تولیدی ما را، بسیار مورد توجه کرده است.

شما میتوانید همه چیز را در مورد میز ویبره و میکسر سنگ مصنوعی را در سایت ما بخوانید