میکسر اتوماتیک

میکسر اتوماتیک و هر آنچه باید در این باره بدانید را میتوانید در این مطب بخوانید همراه با فیلم آموزشی میکسر اتوماتیک

دستگاه میکسر اتوماتیک

دستگاه میکسر اتوماتیک به طور گسترده ای برای اختلاط مصالح ساختمانی در حجم، ظرفیت و راندمان کار بالا در عین افزایش سرعت تولید، در صنعت ساخت و ساز، بسیار مورد تقاضا است.  این دستگاه برای انواع سایت های ساختمانی عمرانی، معماری، کارخانه های تولیدی و راهسازی کاربرد دارد.

خط تولید اتوماتیک انواع سنگ مصنوعی، از جمله سمنت پلاست ها، سنگ های مصنوعی نما و کف طرح سنگ مرمر، کوارتز و دیگر سنگ های طبیعی و انواع بتن ها از جمله بتن غلطکی (در حوضه راهسازی)، بتن الیافی، بتن رنگی و … ، با ظرفیت های متفاوت و مورد درخواست شما، در مجموعه دانش بنیان سبک سازان زرین نقش، با استفاده از با کیفیت ترین قطعات و تکنولوژی های مدرن و به روز ساخته می شود.

دستگاه میکسر اتوماتیک نیز همانند میکسر دستی سنگ مصنوعی تولیدی در همین شرکت، مصالح را به صورت همگن و یکنواخت مخلوط کرده و امکان افزودن انواع افزودنی ها و رنگ ها را در حین مخلوط شدن مقدور می سازد. علاوه بر این، با فرمول خاص و ابداع شده توسط متخصصان مبتکر شرکت زرین نقش، ترکیبات مخلوط بتنی به صورت بهینه در هم آمیخته می شوند.

 

خصوصیات و مزایای میکسر اتوماتیک

 

  • ضد سایش بودن بدنه، پره ها و قطعات میکسر

به دلیل سایندگی بالای شن و ماسه در هنگام مخلوط شدن درون دیگ میکسر و انتقال آن به مرور زمان، اجزای در تماس با این مصالح، فرسوده شده و از عمر دستگاه کاسته می شود. این ویژگی با افزایش عمر مفید دستگاه بسیار حائز اهمیت است.

  • مواد و مصالح میکس شده به بدنه نمی چسبد و تمیز کردن آن بسیار آسان است.
  • اساس کار میکسرهای تولید شده در این مجموعه، اختلاط چرخش سیاره ای است که راندمان بالا و مخلوط شدن مناسبی را سبب می گردد و از ایجاد توده های غیریکنواخت در بتن جلوگیری می کند.
  • این میکسرها به دلیل اتوماتیک بودن، سرعت تولید بتن را افزایش داده و در نتیجه حجم بتن ساخته شده بالا می رود. با توجه به این نکته، برای کارهای عمرانی و تولیدی های سنگ مصنوعی گزینه مناسبی است.
  • رسیدگی و کاربرد آسان و ساده
  • عملیات اختلاط بدون لرزش در میکسر و مسیر انتقال و جابه جایی
  • این خط تولید با قیمت بسیار مناسب در این شرکت عرضه می شود.
  • نصب، راه اندازی و آموزش اولیه کار با دستگاه به صورت رایگان، توسط متخصصان ما در محل تولیدی شما از دیگر مزیت های خرید این دستگاه است.

روند مخلوط شدن بتن سنگ مصنوعی و انتقال آن به قالب های مورد نظر را می توانید در ویدیو زیر مشاهده کنید.