درباره ما

با سلام و عرض ادب
اگر از جمله کسانی هستید که در زمینه هایی همچون سفارش بتن ، خرید بتن، ساخت بتن ، فروش بتن و سایر زمینه های مربوط به بتن و سازه های ساختمانی فعالیت میکنید، بدون شک آشنایی با این صفحه برای شما بسیار مفید خواهد بود.
اینجاب سید عباس حق پرست مخترع ۱۵بتن جدید از جمله بتن فوق سبک و فوق مقاوم هستم که ۵ مدال طلایی جهانی المپیاد علمی اختراعات جهانی و مهندسی عمران (سازه) را در کارنامه خود دارم. لذا با این دستاوردهای نوین، برای شما پیشنهادهای ارزنده ای برای سرمایه گذاری پر سود دارم.
به طور کلی زمینه و حوزه فعالیت ما بسیار گسترده و شامل تمامی موارد زیر است:
– طراحی و راه اندازی خط تولید مواردی چون:
سنگ مصنوعی ، سمنت پلاست ، موزائیک ویبره ای ، موزائیک پلیمری ، جدول های بتنی رنگی و قطعات پیش ساخته بتنی به صورت دستی و نیمه دستی و نیمه اتوماتیک با تکنولوژی پیشرفته بتنی.
– ساخت انواع ابزارآلات ضروری ساخت سازه، از جمله:
بچینگ و میکسر بتن به اضافه بتن پر مقاومت ، بتن خود متراکم شونده ، بتن سبک و بتن غلطکی.
ساخت میکسر های دو شفت برای بتن های الیافی و رنگی در حجم های مختلف با آلیاژ های ضد سایش و ساخت انواع میز ویبره متحرک مخصوص قالب های لاستیکی و ای بی اس.

درباره محصولات ما بیشتر بدانید

سنگ مصنوعی

آموزش سنگ مصنوعی

میز ویبره

  آیا قصد خرید میز ویبره را دارید؟ آیا انواع میز ویبره را می…

میکسر جدول

زیباسازی بدنه های شهری یکی از مسائل مهم و به روز جامعه است که تو…

میکسر سنگ مصنوعی نما

تحول عظیمی که فناوری تولید سنگ مصنوعی در صنعت ساختمان ایجاد کرده است…

میز ویبره قالب لاستیکی

قالب های متداول انواع سنگ مصنوعی از منظر جنس به دو دسته ABS و HP…

چرا ما؟

تجربه در کنار علم

دستگاهی که در کارگاه ما ساخته میشود اول در نرم افزار ها شبیه سازی شده و نقاط ضعف آن رفع شده و توسط استادکاران دوره دیده در خارج از کشور ساخته می شود.

تجربه بالا در ساخت

برای ساخت بهینه دستگاه ها نیاز به تجربه بالا در نحوه ساخت می باشد. برای مثال میز ویبره باید طوری ساخته شود که میزان ارتعاشات در کل دستگاه به یک میزان باشد.

آلیاژ خاص

برای ساخت هر دستگاه با توجه به شرایط مختلف آن نیاز به آلیاژ خاص خودش را دارد از جمله میکسر که وقتی سیمان و ماسه با همدیگر ترکیب می شوند همانند سمباده عمل میکند و نیاز با آلیاژ ضدسایش و الکترود خاص خود را دارد.

پروژه های در حال انجام ما در اسپانیا

شرکت دانش بنیان سبک سازان زرین نقش به عنوان مجموعه ای مهندسی عمران و ساخت تجهیزات ساختمانی، علاوه بر فعالیت های داخل کشور، مدیریت پروژهای عمرانی خارج از کشور را نیز انجام می دهد. به همین منظور با تکیه بر دانش علمی، دستاوردهای پژوهشی و 15 اختراع ثبت شده در زمینه بتن، گام های موثری در جهت ارتقای کیفیت ساخت در عین مقرون به صرفه بودن پروژه و در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی، بر میدارد. برای نمونه، عکس ها و فیلم های یکی از پروژه های در حال ساخت در کشور اسپانیا، نشان داده شده است.